O firmie

Lilibutki to niewielka i młoda rodzinna inicjatywa z dużymi aspiracjami i nadziejami na przyszłość.>

Marka Lilibutki powstała z obserwacji i z miłości. Miłości do naszych dzieci, Kajcia i Leosia oraz z obserwacji rynku, który nie odpowiadał na nasze potrzeby.

Jako świadomi rodzice chcieliśmy by nasi chłopcy uczyli się chodzić zdrowo i bezpiecznie. Chcieliśmy by było im ciepło, a nóżki pracowały w sposób naturalny. Zależało nam by ich obuwie było wykonane z bezpiecznych, ekologicznych i oddychających materiałów z dbałością o każdy szczegół i ciekawy design.

Jako estetyczni rodzice chcieliśmy by pierwsze buciki naszych dzieci były ładne i indywidualne bo wszyscy mylili naszych bliźniaków. Stąd pomysł personalizacji przez haft.

Nasze aspiracje dotyczą przede wszystkim promowania obuwia typu „barefeet” jako najzdrowszego obok chodzenia boso. Nasze nadzieje na przyszłość zakładają, że rozwój firmy wpłynie nie tylko na zdrowe stopki pociech naszych przyjaciół i klientów ale także na lokalną społeczność poprzez stworzenie uczciwych miejsc pracy.

Lilibutki to firma z pasją i z misją. I dla takich właśnie osób szyjemy i projektujemy. Dla osób, które dokonują świadomych wyborów, dla których ważna jest dobra jakość produktu i jego wygoda, dla osób, które stawiają na indywidualizm. Mamy nadzieję spotkać się z Wami w połowie drogi.

 

Justyna i Marcin Hamada

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl