Pytania i odpowiedzi

Jak dobrać rozmiar Lilibutków?

Aby prawidłowo dobrać rozmiar Lilibutków należy zmierzyć długość obu stopek dziecka. W tym celu dziecko najlepiej położyć  tak, by jego nóżka oparta była o ścianę. Na ścianie należy zaznaczyć skrajne punkty od piety do palców. Odległość między zaznaczonymi punktami należy zmierzyć w centymetrach. Jeśli okaże się, że stopy dziecka są różne, rozmiar butów powinien być dobrany do dłuższej stopy. Stopa dziecka szybko rośnie, a podczas chodzenia stopy naturalnie prostują się i nieco przesuwają do przodu. Dzieciom stawiającym pierwsze kroczki należy kupować buciki, w których jest około 10 mm zapasu w długości. Najdłuższy palec nigdy nie powinien stykać się z bucikiem by podczas chodzenia nie był on uciskany.

Co zrobić jeśli źle dobrałam rozmiar bucika?

Lilibutki to w znakomitej większości buciki spersonalizowane, szyte wyłącznie na zamówienie. Jeśli wybrałaś taką opcję niestety wymiana na inny rozmiar nie będzie możliwa. Wymieniamy wyłącznie buciki, z naszych podstawowych, gotowych linii dostępnych na stronie internetowej. Gorąco zachęcamy do dokładnego wymierzenia stopy Maluszka przed zamówieniem Lilibutków.

Ile będę czekać na moje Lilibutki? Dołożymy wszelkich starań by Lilibutki dotarły do Was w przeciągu 10 dni od daty złożenia zamówienia. Wiemy, że nie możecie się już na nie doczekać a my nie możemy się doczekać by sprawić Wam radość.

Co zrobić gdy nie jestem pewna swojego projektu? Jeśli nie jesteś pewien swojego projektu, masz wątpliwości co do kolorystyki lub dobory aplikacji, skontaktuj się z nami telefonicznie. Chętnie doradzimy lub zrobimy zdjęcie wybranych materiałów by wspólnie ustalić najlepszy model.

Czy mogę dostać wizualizację mojego projektu przed zamówieniem? Lilibutki jako buciki personalizowane szyjemy specjalnie dla Ciebie. Oznacza to, że szycie rozpoczniemy dopiero po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Nie możemy wysłać zdjęcia modelu, którego nie mamy ale możemy sfotografować wybrane przez Ciebie materiały by dać Ci wyobrażenie jak będą one wyglądały razem.

Z czego zrobione są Lilibutki? Lilibutki zrobione są z włoskich naturalnych skór posiadających certyfikaty ISO9001, ISO14001 oraz ISO-TS16949. Oznacza to, że skóry, z których zrobione są Lilibutki wolne są od substancji toksycznych i spełniają wymogi Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa i higieny.

Jak czyścić Lilibutki? Lilibutki zrobione są z naturalnych skór licowych i zamszu. Do czyszczenia Lilibutków polecamy wodę, a w przypadku trudniejszych zabrudzeń łagodne detergenty takie same jakich używacie do prania ubranek Waszej Pociechy. Nie wolno czyścić ich za pomocą drażniących ostrych środków chemicznych ani ostrych przyrządów. Należy pamiętać, że skóra użyta do produkcji Lilibutków jako bezpieczny materiał ekologiczny przy kontakcie z wodą czy ostrym nasłonecznieniem może ulegać nieznacznym odbarwieniom, które nie stanowią podstawy do reklamacji produktu. Co jakiś czas warto jest przetrzeć podeszwę Lilibutków za pomocą gumowej szczotki by odświeżyć antypoślizgowe właściwości zamszu

Zgubił nam się Lilibutek, pomocy! Jeśli spotkała Was taka tragedia skontaktujcie się z nami. Chętnie uszyjemy zastępcę dla niesfornego uciekiniera.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl